RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod Dodatečná montáž podkroví

Dodatečná montáž vybaveného podkroví 

Rodinné domy OKAL - typy  104, 105, 117 a  118 nabízí v půdním prostoru  možnost dodatečné montáže vybaveného podkroví a tím vznik bytové jednotky se dvěmi nebo třemi obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Obytná hala pak  poskytuje prostor pro zařízení kuchyňského koutu.

      

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví realizujeme na klíč.
Konstrukce sketelu nově budovaného podkroví je vytvořena z hliníkových profilů s opláštěním sádrokartonovými deskami. Tepelná izolace je provedena minerální vatou. Stěny a stropy jsou upraveny strulkturálními tapetami RAUHFASER s nátěrem interiérovou barvou. Nová podlahová konstrukce Fermacell zajišťuje možnost položení všech druhů podlahovin. Ve standardní dodávce nabízíme koberce, jako variantu nadstandard nabízíme plovoucí podlahy, podlahy s dýhovaným povrchem, keramickou dlažbu nebo PVC podlahovinu. Součástí dodávky vybaveného podkroví na klíč jsou také vnitřní dveře KASARD s obložkovými zárubněmi, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny, kompletní instalace - voda, topení a elektro. Rozvody teplé a studené vody jsou prováděny PVC trubkami, rozvody topení potrubím v mědi, pro jednotlivé místnosti jsou osazeny radiátory RADIK s termostatickými hlavicemi. Koupelna je vybavena zařizovacími předměty - umyvadlo, vana a WC. V ceně standardní dodávky na klíč jsou také pákové baterie v koupelně, keramické obklady a keramická dlažba. Design a barevné řešení všech dodávaných materiálů jsou předmětem výběru zákazníka před zahájením montáže

              

V prostoru obytné haly nabízíme možnost zvětšení prostoru vybudováním mansardy se dvěma okny a šikmými boky. Zde můžete poté pohodlně umítit např. jídelní kout.  Okna pro mansardu jsou dodávána plastová systém REHAU, úprava stěn a stropu v interiéru je provedena sádrokartonem a navazuje na nově budovaný interiér dodatečně montovaného podkroví. Povrchová úprava je opět provedena tapetami RAUHFASER s nátěrem. Podlaha mansardy včetně podlahovin navazujena na novou podlahu vybaveného podkroví. Štít mansardy z venkovní strany je upraven  termofasádou Weber Terranova, klempířské prvky jsou dodávány titanozinkové. Střešní krytinu pro mansardu dodáváme podle druhu stávající krytiny.                   

           

Pro Ohlášení stavby (stavební povolení) Vám zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci

Abychom našim zákazníkům vyšli maximálně vstříc,  nabízíme nad rámec standardního provedení několik variant dispozičního řešení dodatečného podkroví, výběr designu dveří a dveřního kování, výběr podlahových krytin, barevného řešení stěn a stropů,  možnost dodávky zařizovacích předmětů v koupelně podle vlastního výběru, výměnu stávajících oken ve štítech včetně změny počtu oken (z 1 ks. na 2 ks.), rekonstrukci štítů s dodávkou  lichoběžníkových oken, dodávku střešních oken navíc, možnost dodávky kuchyňského koutu a další.


UKÁZKY Z NAŠICH REALIZACÍ

   
                                                             

Kontaktujte nás, zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.