RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukci kuchyně ve Vašem domě OKAL realizujeme na míru.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu materiálů, designů a doplňků renomovaného výrobce kuchyní LAMONT Rýmařov.

   

Pokud budete mít o dodávku kuchyně zájem, můžeme Vám dohodnout návštěvu obchodního zástupce, který Vám po konzultaci připraví nabídku možností provedení nábytku, vestavěných spotřebičů, dřezů a veškerých doplňků pro maximální a pohodlné využití Vaší nové kuchyně. Obchodní zástupce s Vámi na místě provede specifikaci materiálu, nábytku a zařizovacích předmětů včetně návrhu architektonického řešení a následně Vám zpracuje cenovou kalkulaci.

   

Současně Vám nabídneme kompletní přípravu všech instalací (voda, odpady, elektro), úpravu dispozičního řešení a rekonstrukci interiéru jako obklad stěn a stropů sádrokartonem, výměnu systému podlahy nebo podlahové krytiny atd.

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.