RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod Výměna oken a vchodových dveří

VÝMĚNA OKEN A VCHODOVÝCH DVEŘÍ V RODINNÉM DOMĚ OKAL

VYMĚŇTE STARÁ OKNA a DVEŘE ZA NOVÁ

UŠETŘÍ VÁM PENÍZE ZA TOPENÍ a ZAJISTÍ VÁM VYŠŠÍ KOMFORT BYDLENÍ (už nebudete muset být tři na mytí oken v obýváku :´)

Nabízíme Vám výměnu oken
za okna plastová od firmy SULKO
nebo za okna dřevěná od firmy G+M
 

 

OKNA SULKO

Pro naše rekonstrukce používáme již od počátku plastová okna a dveře SULKO.
Jsou špičkovým výrobkem ve svém oboru. Pro jejich výrobu je použit značkový profilový systém německé firmy REHAU, která se zabývá výrobou plastů více než 40 let. Profily firmy REHAU patří bezesporu mezi pět nejlepších a nejžádanějších v Evropě. Okna jsou konstruována na vícekomorovém principu (komora je prostor, který vytváří tepelnou izolaci) s použitím ocelových pozinkovaných výztuh.

Nejčastěji využívaný systém Classic Design garantuje vynikající tepelnou izolaci. Jedná se o pětikomorový systém s konstrukční hloubkou 70mm. Okna jsou standardně osazena izolačními dvojskly s Ug = 1,1 nebo za příplatek izolačním trojsklem s Ug=0,7.. Okna Classic Design jsou standardně dodávána v barvě bílé, za příplatek ve všech barevných odstínech s možností oboustranně barevného profilu nebo profilu kombinovaného tj. z venkovní strany barva z vnitřní strany bílá.

Na přání zákazníka dodáváme také vnitřní žaluzie Climax, sítě proti hmyzu, venkovní nadokenní rolety Alurol nebo zastiňovací markýzy od firmy ISOTRA.

 
        
 

Výměnu oken provádíme kompletně. Po demontáži původních oken osadíme nová okna včetně izolačních pásů Twin Aktiv, provedeme dodávku a montáž nových vnitřních PVC parapetů.

To co jiní nedělají, je pro nás samozřejmost… 

Po montáži oken provádíme také zapravení vnitřního ostění oken dřevěnými lištami.
Nevznikají Vám tedy další náklady na dokončení a úpravu v interiéru.

Navíc Vám můžeme nabídnout okno namísto odvětrací mřížky na WC, na prosvětlení schodiště do II. podlaží dodat okno na podestu, provést změny rozměrů oken např. v koupelně nebo obývacím pokoji. Současně našim zákazníkům nabízíme výměnu oken ve zděné spodní stavbě, přístavbách či garážích.

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.