Stanislav Zbranek RD KOMEX

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Stanislav Zbranek RD KOMEX

PRÁVĚ PROVÁDÍME 654. REKONSTRUKCI…   JSME TU PRO VÁS JIŽ 24 LET…

Úvod -> Výměna vchodových dveří a garážových vrat

VÝMĚNA VCHODOVÝCH DVEŘÍ

    Vyměňte vchodové dveře za nové plastové nebo dřevěné
- Váš dům bude bezpečnější


   

Plastové dveře SULKO

Moderní plastové dveře poskytují kromě bezkonkurenčních tepelně izolačních a konstrukčních vlastností i další výhody - jde například o snadnou opravitelnost, variabilitu nebo dostupný profesionální servis. Nároky na údržbu plastových dveří jsou nesrovnatelně menší než u ostatních typů materiálů. Kvalitní plastové profily dosahují dlouhé životnosti a neomezují se jen na uplatnění v podobě klasických dveří.

         

           

Výměna dveří v domě OKAL zahrnuje demontáž stávajících dveří a zárubní, dodávku a montáž nových dveří zakázkově vyrobených dle výběru zákazníka, dodávku a montáž nového hliníkového prahu. Součástí výměny dveří je opět úprava ostění v interiéru.

Výměnu vchodových dveří nabízíme také ve zděné spodní stavbě, verandě nebo přístavku.
Výměna vchodových dveří za dřevěné masivní – dle individuální poptávky.

GARÁŽOVÁ VRATA HȌRMANN

Současně s výměnou oken a vchodových dveří Vám doporučujeme i výměnu garážových vrat.

Garážová vrata Hȍrmann dodáváme v široké škále designových provedení, v mnoha barevných odstínech. Vrata mohou být výklopná nebo sekční, ovládaná ručně nebo elektricky na dálkové ovládání.

             
Garážová vrata Hormann

    

Aktuálně

Kontakt

RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ulice, 790 01 Jeseník

tel: 584 411 306
mob: 602 766 380
mob: 603 515 919

e-mail: rdkomex@iol.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.