RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy

Výměna střešní krytiny

Po demontáži stávající krytiny do sutě, demontáži sololitových podhledů, latí a klempířských prvků (žlaby, svody, oplechování komínového tělesa), dodáváme a montujeme střešní krytiny podle výběru objednatele - TONDACH, KM BETA, BRAMAC, DANUBIA.

Střešní konstrukce je s odvětranou vzduchovou mezerou oddělující vnitřní a venkovní prostor pojistnou hydroizolační kontaktní vrstvou.
Součástí rekonstrukce je kromě nové krytiny dodávka a montáž střešních latí, kontralatí, suchého hřebene, dodávka a montáž krajových tašek, odvětracích tašek, odvětracích komínků, anténní tašky, výlezového okna, stoupacích tašek a roštu u komínového tělesa. Podle dohody lze nahradit stávající konstrukci štítových přesahů novým řešením s obkladem podhledů dřevěnými palubkami.

Klempířské prvky (žlaby, svody, háky, objímky, oplechování komína) dodáváme z nekorodujícího titanozinkového (TiZn) plechu nebo podle dohody z mědi (Cu).

Definitivní rozsah rekonstrukce střechy vyžaduje vždy osobní kontakt s objednatelem a prohlídku stávajícího stavu střechy.

   
 

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.