RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod Zateplení fasády

ZATEPLENÍ FASÁDY

Zateplení fasády domu OKAL

ZATEPLETE SVŮJ DŮM...

Zateplením domu venkovním kontaktním zateplovacím systémem Weber Therm Klasik od firmy Saint Gobain Weber-Terranova a.s. výrazně ušetříte...

Venkovní kontaktní zateplovací systém Weber Therm Klasik aplikujeme na obvodovou stěnu domu, případně na štíty nad II. podlažím. Použitím speciálního fasádního polystyrenu se zvýší tepelný odpor obvodových stěn domu k dosažení celkové úspory v nákladech na topení až o 30%. Provedená termofasáda nedilatuje, je pružná, omyvatelná a odolná proti povětrnostním vlivům. Tloušťku izolantu volíme vždy v závislosti na posouzení dané oblasti a místa, kde je dům postaven, na vybavení domu, na druhu vytápění apod.

Povrchovou úpravu termofasády provádíme konečnou omítkou Weber pas. akrylát nebo Weber pas. Silikon, ve strukturách, zrnitostech a barevných odstínech dle výběru zákazníka.

TERMOFASÁDOU NEJEN USPOŘÍTE,
ALE VÁŠ DŮM DOSTANE KRÁSNÝ KABÁT

 

Venkovní kontaktní zateplovací systém od firmy Weber Terranova nabízíme také pro zateplení spodních staveb nebo stavebních součástí (přístavby, verandy, garáže apod.)

Venkovní kontaktní zateplovací systém provádíme odborně proškolenými pracovníky v oboru izolatérství za výhradního použití kvalitních certifikovaných materiálů Saint-Gobain Weber Terranova a.s.

Nyní máte možnost využít dotace z programu Nová Zelená úsporám. Přesné informace o podmínkách získání dotace najdete na stránkách Státního fondu Životního prostředí - www.sfzp.cz

Pro naše zákazníky, kteří uzavřou smlouvu o dílo na provedení kompletního zateplení domu, zajišťujeme projektovou dokumentaci a energetický výpočet v rozsahu nutném pro podání žádosti o dotaci

Kontaktujte nás, cenovou nabídku Vám zašleme zdarma.

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.