RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod Výměna střešních oken

VÝMĚNA STŘEŠNÍCH OKEN

Výměnu stávajících střešních oken – u domů s vybaveným podkrovím – provádíme za nová střešní okna VELUX.
Po demontáži okna provedeme úpravu otvoru na požadovaný rozměr, okno osadíme – dodáváme včetně zateplovací sady a lemování pro střešní krytinu a poté upravíme vnitřní ostění oken sádrokartonem.

Rozměr a typ okna si můžete vybrat ze široké nabídky firmy VELUX. Stávající otvory můžeme upravit i pro větší rozměry střešních oken, případně můžeme osadit okna nad sebou.

Nejčastěji dodáváme okna VELUX v provedení bílá linie – kde jsou rám i křídlo upraveny speciální bezúdržbovou technologií a jsou vhodná i do vlhkých prostorů.

 

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.