RD KOMEX s.r.o.

Lipovská ul., 790 01 Jeseník; Tel: 584 411 306; Fax: 584 450 210; Mob: 737 241 380, 602 766 380, E-mail: rdkomex@iol.cz

Rekonstrukce a opravy
domů typu OKAL
"OKALU prostě rozumíme" 654rekonstrukcí 24let zkušeností

  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
  • Stanislav Zbranek RD KOMEX
Úvod RD KOMEX s.r.o.

REKONSTRUKCE DOMU OKAL - JESENÍK

Naše společnost RD KOMEX s.r.o. se specializuje na rekonstrukce a opravy všech typů rodinných domů OKAL již od roku 1991. Během let jsme realizovali téměř 700 rekonstrukcí řadových, bytových a samostatně stojících domů OKAL. 

Máte-li dům OKAL, případně dřevostavbu jiného typu a potřebujete zajistit opravu, rekonstrukci, generální úpravu, jste u nás správně...

RD KOMEX s.r.o. Vám nabízí zateplení fasády kontaktním zateplovacím systémem, výměnu oken a vchodových dveří, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce kuchyní, výměnu rozvodů vody a topení, výměnu vnitřních dveří, úpravy a přestavby interiérů včetně změn dispozičního řešení, dodatečnou montáž vybaveného podkroví a další dle požadavku zákazníka.

Z Vašeho starého OKALU umíme udělat komfortní dům, který vyhovuje všem požadavkům a nárokům současného moderního bydlení a energetickým standardům.

Naši pracovníci jsou odborně proškolení a systém domu OKAL perfektně znají. Pro rekonstrukce používáme výhradně certifikované materiály od osvědčených výrobců – SULKO, RIGIPS, Saint Gobain Weber Terranova, RAVAK, ROLTECHNIK, Fermacell, VELUX, ALUROL, aj. 

REKONSTRUKCE A OPRAVY - NABÍDKA SLUŽEB

Popis jednotlivých činností najdete na konkrétních podstránkách či v sekci Nabídka služeb.

KONTAKT A CENOVÁ NABÍDKA

Pokud máte zájem, napište nám, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Rádi Vám ZDARMA zpracujeme cenovou nabídku.

V případě vážného zájmu přijedeme k Vám k osobnímu jednání. 

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

CERTIFIKÁT

Naší prioritou je kvalita, osobní přístup k zákazníkovi a jeho spokojenost.

Kontakt
Formulář

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Firma Dusla s.r.o. je významný dodavatel svářečských, zámečnických, opravných a montážních prací. Hlavní činností jsou zámečnické práce, kovovýroba a opravy přepravníků. Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií. Dřevěná eurookna – okna, která šetří energii, vynikají z hlediska estetické i technické úrovně a v neposlední řadě jejich konstrukce umožňuje zhotovit okna jakéhokoliv atypického tvaru Česká společnost HOZ Holub s.r.o. nabízí pronájem stavebních strojů se zaměřením především na stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky.